VALERI gel polish

22%
VALERI gel polish

Kaip teisingai naudojamas gelinis lakas Valeri ?


Norėdami pasiekti maksimalų efektą, turėtumėte laikytis tam tikrų taisyklių. Gelio lakas turėtų būti tepamas griežtai laikantis instrukcijų.


1. Pirmiausia turite atlikti standartinį nagų paruošimą. Norėdami tai padaryti, nuimkite seną lakavimą, sutvarkykite odeles. Naudodamiesi bafu arba dilde natūraliems nagams mes išlyginame paviršių ir pereiname prie norimos nagų plokštelės formos kūrimo. Labai svarbu po to nuvalyti nagus. Tam galite naudoti dezinfekavimo priemones. Jei reikia, naudokite „Ultrabond“. Tai yra specialus preparatas be rūgščių, kuris suteikia papildomą sukibima su natūraliu nagu.


2. Dabar mes pradedame dengti bazę ant nagų plokštelės. Tai turėtų būti plonas sluoksnis. Jei pagrindą padarysite storą, jis atrodys šiurkštus ir netvarkingas. Uždėjus pagrindinį sluoksnį ant nago, jį reikia išdžiovinti UV lempoje mažiausiai dvi minutes arba LED lempoje 30 sekundžių.


3. Dabar tepkite du spalvoto gelio lako sluoksnius. Nepamirškite užfiksuoti kiekvieną sluoksnį (įskaitant pagrindą ir viršų). Spalvoto gelio lako polimerizacijos laikas LED lempoje yra 30 sekundžių. Jei naudojate UV spindulius ar silpnas lempas, mūsų patarimas yra padengti ploną spalvoto gelinii lako sluoksnį. Priežastis slypi didelėje gelio lako pigmentacijoje. Polimerizacijos laikas UV lempoje yra 2 minutės. Labai svarbu atsiminti, kad Valerie gelio lakai aukšto komponento. Jei norite dirbti su jais, jūsų UV lempa turi būti ne mažesnė kaip 36 W, o led lempa - ne mažesnė kaip 9 W. Nepamirškite laiku pakeisti lempučių.


4. Viršutinis „Valerie Gel Polish“ lakas dengiamas plonu sluoksniu. Užtepus, 90 sekundžių džiovinkite LED lempoje. UV lempoje maksimalus laikas, nurodytas laikmačiu. Kad lakas gerai išdžiūtų, turite jį išdžiovinti griežtai nurodytą laiką.

5. Procedūros pabaigoje odeles patepkite aliejumi.

Kiekvienas meistras turėtų prisiminti, kad pagrindas ir „top 2 in 1“ netinka visoms nagų plokštelėms. Jis gali būti naudojamas tik ant stiprių ir nesisluoksniuojančių nagų.
Meistras gali derinti visus „Valerie“ kompanijos gelinius lakus. Nuo to jų savybės niekaip nesikeičia.

Kaip pašalinti Valeri gelinį laką? Svarbu ne tik teisingai užtepti laką, bet ir jį pašalinti. Tam taip pat yra speciali instrukcija:
1. Pirmiausia reikia nudildinti viršų, kad gelinis lakas greičiau ištirptų. Prieš mirkant odeles ir šoninius volelius patepkite aliejumi arba kremu. Tai turi būti padaryta, nes aktyvi dehidracija neigiamai veikia odą ir nagus mirkant. 2. Po mirkymo procedūros kempinę ištepkite specialiu gelio lako valikliu ir užtepkite ant nagų. Piršto galiuką apvyniojame folija arbauzdedam specialų segtuką geliniam lakui pašalinti. Mes laukiame dešimt minučių, tada palaipsniui nuimkite foliją arba segtuką nuo kiekvieno piršto. Kai tik pašalinsite visą pagalbinę medžiagą, turite nedelsdami pašalinti gelio laką nuo nagų plokštės. Šiuo metu turite būti atsargūs ir judėti kryptimi nuo odelės iki galo. 3. Jei nagų dengimo geliniu laku metu tepėte tamsius atspalvius, tada mirkymo procedūra turėtų būti padidinta iki penkiolikos - aštuoniolikos minučių. Svarbiausia - nepersistengti. Jei reikia, procedūrą galima pakartoti. Jei nuėmus gelinį laką neketinate dengti nagų, tuomet reikia tepti aliejų ir kruopščiai jį įtrinti į nago plokštelę.
Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platų spalvų ir atspalvių pasirinkimą, kurie leidžia įgyvendinti neįprastus ir nestandartinius dizaino sprendimus.

Ramios ir romantiškos merginos gali pasiimti švelnius nude atspalvius, kurie puikiai tinka jūsų kasdienybei. Tačiau visko, kas ryšku, mėgėjai gali pasirinkti blizgančių ir pastebimų atspalvių gelinius lakus, kurie idealiai pabrėš rankų grožį.

4.50 €
3.50 €